X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
رقابت 258 داوطلب در آزمون دانشنامه فوق تخصصی/ فردا

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری آزمون دانشنامه فوق تخصصی در 15 مرداد گفت: توزیع کارت ورود به جلسه این آزمون تا بعدازظهر امروز 14 مرداد در محل برگزاری آزمون ادامه دارد.

دکتر محمدعلی محققی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بیست و سومین دوره آزمون دانشنامه فوق ‌تخصصی روز پنجشنبه 15 مرداد ماه با برگزاری آزمون کتبی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی آغاز می شود. وی اضافه کرد: 258 داوطلب در 20 رشته فوق تخصصی با یکدیگر به رقابت می پردازند و پس از برگزاری آزمون کتبی، پذیرفته شدگان مرحله کتبی برای مرحله دوم آزمون که به صورت "آسکی" برگزار می شود به محلهای آزمون شفاهی مراجعه می کنند.

محققی گفت: 20 دانشکده و بیمارستان آموزشی برای برگزاری آزمون شفاهی که به صورت ایستگاهی طراحی شده، آمادگی دارند و محل آزمون در زمان توزیع کارت به اطلاع داوطلبان می رسد. دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی تاکید کرد: کلیه داوطلبان رشته های فوق تخصصی واجد شرایط در این آزمون شرکت می کنند و حدنصاب نمره قبولی جهت کسب مدرک دانشنامه فوق تخصصی 70 درصد کل نمره آزمون کتبی و 70 درصد کل نمره آزمون شفاهی خواهد بود.منبع