X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
برگزاری آزمون زبان عمومی MHLE برای دوره های دکتری تخصصی PhD

سلام به دوستان و همکاران عزیزم 

از اینکه یه مدتی غیبت داشتم عذرخواهی می کنم البته توی این چند روز اتفاق خاص و به درد بخوری که بهانه یه مطلب جدید باشه هم پیدا نکردم! (آخر شجاعت و صراحت به قول کروبی!

دوستانی که تصمیم دارن امتحان PHD بدن به این مطلب توجه کنن. 

امسال علاوه بر آزمون معروف MCHE که یکی از شایعترین و به عبارتی راحت ترین آزمونهای زبان برای شرکت در آزمون PHD وزارت بهداشت بود آزمون جدیدی به نام MHLE در سطح تافل طراحی شده که برخلاف MCHE کلیه مراحل ثبت نام اون بصورت اینترنتی هست. 

دوستانی که میخوان در مورد MCHE بیشتر بدونن اینجا رو ببینن. در ادامه توضیحات مربوط به آزمون MHLE رو از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی بخونید.

اطلاعیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در موضوع برگزاری آزمون زبان عمومی

 MHLE  (Ministry of  Health  Language  Exam)

برای دوره های دکتری تخصصی ( Ph.D ) داخل و اعزام به خارج از کشور

 با استعانت از الطاف الهی و اهتمام مسئولان آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،مرکز سنجش آموزش پزشکی به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای داوطلبان ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی داخل و اعزام به خارج از کشور آزمون زبان عمومیMHLE (Ministry of  Health  Language  Exam) که به تأیید شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت رسیده است را در سطح تافل برگزار می نماید .

این آزمون به منظور ارزیابی توان داوطلب در زمینه تسلط به درک مطلب شنیداری ، دستور زبان ، واژگان زبان انگلیسی ، خواندن و درک مطلب بوده و بصورت چند گزینه ای برگزار می گردد .

ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس www.Sanjeshp.ir از روز دوشنبه 1/4/88 لغایت چهارشنبه10/4/88 انجام می شود .

داوطلبان محترم می بایستی مدارک زیر را اسکن نموده و بصورت اینترنتی به آدرس فوق الذکر ارسال نمایند :

1-فیش واریزی مبلغ 000/200 ریال (دویست هزار ریال) به حساب شماره 6/1278 خزانه داری کل (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) . ضمناً درصورت انصراف یا عدم شرکت در آزمون مبلغ واریزی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد..

2- یک قطعه عکس 4×3

3- صفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات ،صفحه توضیحات)

4-  کارت ملی 

* تذکر مهم: از ورود داوطلبانی که فاقد کارت ورود به جلسه، کارت ملی و اصل فیش بانکی هستند به جلسه آزمون ممانعت بعمل می‌آید.

آزمون MHLE در تاریخ های 30/5/88 و 10/7/88 و 29/8/88 در سالن‌های همایش رازی به آدرس تهران _ بزرگراه همت _ جنب بیمارستان میلاد _ دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار میشود. باتوجه به محدود بودن ظرفیت سالن های مورد نظر، تاریخ آزمون هر داوطلب به هنگام دریافت کد رهگیری براساس اولویت ثبت نام اعلام خواهد شد، لذا داوطلبان امکان انتخاب اختیاری زمان آزمون را ندارند. 

بعد از پایان مهلت ثبت نام، در صورت عدم تکمیل ظرفیت، همزمان با اعلام نتایج آزمون نوبت اول(09/06/88) اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمونهای بعدی هم درج خواهد شد. داوطلبان پذیرفته نشده دوره ذکر شده، در این فرصت مجاز به ثبت نام برای شرکت در آزمونهای بعدی خواهند بود.

داوطلبین می توانند کارت ورود به جلسه آزمون خود را براساس جدول زیر از اینترنت دریافت نمایند.

تاریخ امتحان

تاریخ دریافت کارت از اینترنت

تاریخ اعلام نتایج

30/5/88

27-28-29/5/88

9/6/88

10/7/88

7-8-9/7/88

20/7/88

29/8/88

26-27-28/8/88

9/9/88

نکات مهم :

1-    شرط قبولی، کسب حداقل 50 درصد کل امتیاز آزمون است.

2-    برای کلیه شرکت کنندگان در آزمون گواهی صادر می‌شود.

3-مدت اعتبار مدرک فوق 2سال از زمان برگزاری آزمون می‌باشد.

داوطلبان محترم می توانند سؤالات خود را از طریق آدرس پست الکترونیک MHLE@Sanjeshp.ir ارسال نموده و پاسخهای خود را از قسمت سؤالات رایج به آدرس MHLE/Sanjeshp.ir دریافت نمایند.

                                                                                                        مرکز سنجش آموزش پزشکی