X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
گاف کروبی و موسوی بدتر بود یا احمدی نژاد؟

سلام 

قرار نبود در این وبلاگ بحث سیاسی بشه ولی گاهی اونقدر یه عده سعی می‌کنن با همه امکانات تبلیغاتی و رسانه‌ای خودشون جو مظلوم نمایی و تخریب طرف مقابل راه بندازن که آدم دلش میسوزه از یه طرف خدا رو شکر می‌کنم که توده مردم ما و اونایی که همیشه تصمیم گیر اصلی و تعیین کننده نهایی انتخابات هستن (منظورم اقشار متوسط و زحمتکش جامعه هست) اصلا فرصت خوندن این جوسازیها رو ندارن از طرف دیگه از اینکه نخبگان و افراد تحصیلکرده جامعه هدف این دروغپردازیها هستند تاسف می‌خورم 

مناظره دیشب رو دیدید به نظر من همین یک مناظره برای نمایش اوج مظلومیت دکتر احمدی نژاد کافی بود دو طرف به جای اینکه طبق قانون مناظره به نقد عملکرد هم بپردازند متحد با هم به دولت و شخص رئیس جمهور حمله کردند آیا این خودش قانون گریزی نیست؟! شما اگر به قول خودتون پا از حیطه قانون فراتر نمی‌ذارین چرا قانون مناظره رو زیر پا میذارین اونم نه یک بار بلکه در تمام ۴۵ دقیقه وقت مناظره! و وقتی هم کسی که توی این چند شب واقعا بی‌طرفی خودشو نشون داد بهتون تذکر میده آنچنان با تشر باهاش برخورد می‌کنید که انگار از رقیبتون دفاع کرده. 

چیزی که امروز تیتر اصلی سایتها و نشریات خبری طیف مخالف شده و از اون به عنوان گاف احمدی نژاد نام بردن اگر چه قابل تامله ولی اگه شما به مناظره همون شب برگردید می‌بینید که گاف جناب شیخ از اون بزرگتر بود اونم وقتی که با کلی آب و تاب عکسی رو نشون داد که رئیس جمهور با سران برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس زیر اون عکس نشسته بودن و ادعا کرد که احمدی نژاد زیر عکسی نشسته که روش نوشته خلیج عربی! وقتی احمدی نژاد جواب دندان شکن شیخ رو داد از خوشحالی به هوا پریدم و به نظرم اومد این گاف بزرگ فردا سوژه خنده توی همه رسانه ها میشه ولی دیدیم همه اون اشتباه احمدی نژاد رو دست گرفتن و انگار نه انگار که چه سوتی بزرگی از طرف شیخ اتفاق افتاد! 

روی عکس نوشته بود« الدول الخلیج العربیه» اگه کسی کمی عربی بلد باشه متوجه میشه که الدول جمع مکسر و در حکم مفرد مونثه و الخلیج مذکره و صفتش مذکر میاد در اینجا الدول الخلیج العربیه به معنی دولتهای عربی حاشیه خلیج (همیشه فارس) هست نه دولتهای حاشیه خلیج عربی!! که اگه اینطور بود باید الدول الخلیج العربی میومد! 

   

خودتون می‌دونید که زبان عربی درس اصلی و بنیادی توی حوزه هست و طلبه ای که عربی ندونه مثل پزشکیه که آناتومی یا فیزیولوژی بلد نیست تازه این قانون عربی رو بچه دبیرستانی هم خونده همونطور که آقای احمدی نژاد هم که ازش خیلی انتظار نمی‌رفت بلد باشه می‌دونست حالا این گاف بزرگتره یا اشتباه احمدی نژاد هرچند اونو هنوز باید بیاد توضیح بده شاید واقعا اعتماد ملی بوده و اینا به دروغ اعتماد جا زدن تازه گیریم بوده وقتی شما چشمتونو روی فضاحت نامزد خودتون می‌بندین چرا اشتباه رقیبتون رو اینقدر بزرگ می‌کنید؟! 

من قبلا آقای موسوی رو شخصیت موجهی می‌دونستم الان هم میدونم ولی اینو هم می‌دونم که آدم باید ببینه چه کسانی از کی حمایت می‌کنن وقتی توی خیابون می‌بینی فردی عکس آقای موسوی رو به ماشینش چسبونده و سر تا پاشو سبز آویزون کرده و آهنگهای آنچنانی که مغز آدم سوت می‌کشه گذاشته و با کمال تاسف برای خانمهای کنار خیابون بوق و چشمک میزنه چه تصوری برات ایجاد میشه؟ اینا به چه امیدی به آقای موسوی رای میدن؟ چه شباهتی بین این دو طرز فکر هست؟ وقتی توی ستاد آقای موسوی مقابل منزل ما تا صبح یه عده دختر و پسر موسیقی مبتذل غربی گذاشتن و به اصطلاح خودشون تبلیغات می‌کنن آیا نباید تاسف خورد؟ 

هرچند از آقای احمدی نژاد هم گله هایی دارم ولی باز می‌دونم که توی این ۴ سال چیزی برای خودش نخواسته و هر کاری کرده به خاطر مردم و آبرو و عزت ایران بوده و همین گواه که امروز اقشار مستضعف جامعه ازش حمایت می‌کنن به نظرم بزرگترین سند افتخارشه اگه هم اشتباهی بوده که حتما بوده باید گذاشت پای اینکه هیچ شخص یا دولتی عاری از خطا نبوده و اگه دولتهای قبل بیشتر خطا نکرده باشن مسلما کمتر نبوده.